Yeniden Sizlerleyiz

Halk Emeklilik’ten Mobil Şube

halk-emeklilikten-mobil-sube

Halk Emeklilik’ten Mobil Şube
11 Haziran 2015 Perşembe 12:38

 Halk Emeklilik 2014 yılı içerisinde detaylı bir analiz ve kullanıcı deneyimi çalışmalarına başladığı Mobil Şube uygulamasını 2015 Ocak ayı içerisinde iOS ve Android platformlarında yayına aldı.

Halk Emeklilik, müşterilerinin ihtiyacı olduğu anda istedikleri zaman hizmet vererek emeklilik ve hayat sigortası işlemlerini kolayca yapabilecekleri ayrıca müşterisi olmayan ziyaretçilerine Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortası işlemleri ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilecekleri geniş bir içerik sağlıyor.
Halk Emeklilik, Mobil Şube uygulamasında müşterilerinin standart işlemlerin yapıldığı bir mobil uygulama olmak yerine tüm Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortası süreçlerini görüntüleyebilecekleri ve işlem yapabilecekleri sürekli gelişen bir platform hedefliyor.

‘AKLINIZA TAKILAN TÜM SORULARI BES DERECE İLE GİDEBİLİRSİNİZ’

Bireysel Emeklilik konusunda müşterilerinin ve ziyaretçilerinin Bireysel Emeklilik konusunda ne kadar sürede ne kadar para yatırmalıyım? Emekli olduğumda ne kadar aylık maaş alabilirim gibi konularda akıllarına takılan soruları kullanıcılarına sunduğu BES Derece aracı ile gideriyor.
Halk Emeklilik Genel Müdürü Nurullah Okur uygulamayla ilgili şunları söyledi:
“BES Derece modülü ile karışık hesaplama formlarından kullanıcıları kurtararak kullanımı kolay, basit ve tüm bilgileri dairesel hareketler ile doldurabildiğiniz BES Derece modülü ile hesaplamalarınızı rahatlıkla yapabileceğiniz bir çözüm sunuyoruz.
Mobil Şube uygulaması içerisinden tüm Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortası bilgilerine ulaşarak Bireysel Emeklilik planları, poliçe seçimi, poliçe detay bilgileri, katkı payı değişikliği, fon karma değişikliği, ödeme aracı değişikliği, tahsilat bilgileri gibi birçok işlem hakkında bilgi alabildiği gibi mevcut bilgileri de kolayca değiştirebiliyorsunuz.”

Haber okunma sayısı: 678

Haberin etiketleri:

Emeklilik


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

SİVAS - HAVA DURUMU

SIVAS

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
2 hit, 2 ziyaretçi, 2 ziyaret
Bu ay:
50 hit, 23 ziyaretçi, 23 ziyaret
Toplam:
18466 hit, 7260 ziyaretçi, 8253 ziyaret