Yeniden Sizlerleyiz

Büyük Birlik Partisi Merkez İlçe Tanışma Kahvaltısı Yaptı

buyuk-birlik-partisi-merkez-ilce-tanisma-kahvaltisi-yapti

Büyük Birlik Partisi Merkez İlçe Tanışma Kahvaltısı Yaptı
16 Mart 2015 Pazartesi 09:53

 AHMET ERÇELİK
Büyük Birlik Partisi Merkez İlçe Başkanlığı Kangal Ağası Konağında basınla kahvaltıda buluştu.
Kahvaltıya Yurdal Epsileli ve yeni yönetimiyle basın mensupları katıldı.
Kahvaltı öncesinde açıklamalarda bulunan BBP Merkez İlçe Başkanı Yurdal Epsileli, 1 Şubat tarihinde BBP İlçe Teşkilatının 11. Olağan kongresinin gerçekleştiğini belirtti. Teşkilat olarak yeni göreve geldiklerini ifade eden Epsileli, “Ben ve ekip arkadaşlarım bu yola çıkarken ne kadar meşakkatli ve zor olacağını bile bile bu yola çıktık ve bayrağı teslim aldık” dedi.
BBP yeni Merkez İlçe Başkanı Epsileli, “Şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu gibi siyaseten ve yaşantısıyla tertemiz kirlenmemiş ve adı hiçbir şaibeye hırsızlığa, yolsuzluğa karışmadan tek amacı ülke menfaati ve ülkenin bekası olan bu dava uğruna şahadet şerbetini içen bir liderin partisinde merkez ilçe başkanı ve yöneticisi olmak üye olmak mahalle başkanı olmak herkese nasip olmaz. Türkiye’de temiz siyasetin, helal siyasetin, alternatif siyasetin tek adı olan Büyük Birlik Partisi’nde Merkez İlçe Başkanı ve yöneticisi olmak bizim için bir şereftir. Ülkemize ve memleketimize hizmet etmek için bizlere bu fırsatı veren Allah’a hamdolsun” ifadelerini kullandı.
BBP olarak 7 Haziran seçimlerinde iktidara talip olduklarını kaydeden Epsileli şunları kaydetti:
“Türkiye essiz tarihi, coğrafi, stratejik ve kültürel imkânlarıyla dünyada sözü dinlenen bir güç, yetişmiş insan gücü, binlerce yıllık devlet geleneğiyle bölgesinde barış ve istikrarın adalet ve refahın teminatı olabilecek bir ülke iken özellikle son yıllarda beceriksiz, bilgisiz, basiretsiz ve dirayetsiz yöneticiler sayesinde ülkemiz, tarihin de hiç olmadığı kadar iç ve dış talana, vurguna, soyguna, itibarsızlığa, maruz bırakılmıştır.
Millet çaresizliğe ve ümitsizliğe itilmiştir. Bu fedakâr millet, bu mazlum millet, her şeye rağmen, tarihin ve coğrafyanın kendisine yüklediği büyük misyonu milli vicdanın derinliklerinde halen yaşatıyor ve elindeki yarım ekmeği de insanlık için, barış için, kardeşlik ve Allah rızası için paylaşıyor.
Ülkemiz yeniden hür ve özgür karnı tok, sırtı pek, dünyada sözü dinlenen, mazlumların koruyucusu, zalimlerin korkulu rüyası yapmak, ülke ve milletimizi tarihiyle buluşturmak için iktidara talibiz. Merkez ilçe teşkilatı olarak 7 Haziran seçimlerinde başarılı olmak gece, gündüz demeden çalışacağız ve inşallah başaracağız.”
“Temel ilkemiz adımız gibi birlik ve beraberlik içerisinde millet ve ülke menfaatine olan işler yapmak ve yapılacak işlerin içerisinde olmaktır” diyen BBP Merkez İlçe Başkanı Yurdal Epsileli, “Bizi bölmeye ve parçalamaya çalışanlar şunu bilmeli ki biz hepim; Kürdüyle, Türküyle, Lazıyla, Çerkeziyle, Alevisi ve Sünnisiyle bir kilimin desenleri gibiyiz, farklılığımız zenginliğimizdir” şeklinde konuştu.
Epsileli açıklamasını şu sözlerle sonlandırdı:
“Şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu diyor ya ben sizi hiç mahcup etmedim. Bu kadrolar da sizi hiç mahcup etmeyecektir. Tek dertleri ülkenin refahı ve huzuru olacaktır. Ülkemizin gelişmesi Sivas’ımızın kalkınması ve değişmesi için Sahipsiz bir Sivas değil Sivas’ı sahiplenmek için Şimdi birlik zamanı diyoruz. Ülkemizin değişik bölgelerinde sınava girecek olan tüm öğrenci kardeşlerime Yüce Mevla’dan başarılar diliyorum başarılı olmaları için dua ediyorum. Göreve başlayan yeni yönetimin ülkemiz ve memleketimiz için hayırlı hizmetler Yapacağına tüm kalbimle inanıyorum.”
11. dönem BBP Merkez İlçe Yönetim Listesi şu isimlerden oluştu:
ADI SOYADI GÖREVİ
1) YURDAL EPSİLELİ MRK İLÇE BŞK
2) ADNAN ERCAN BŞK VEKİLİ
3) REMZİ DOĞAN SEKRETER
4) METİN YÜKSEL MUHASİP
5) MEHMET BÖLÜK TEŞ. BŞK YRD
6) ORHAN MUSLU BŞK YRD
7) ÖZCAN DEMİRAY BŞK YRD
8) EMRULLAH ÖZÜBEK BŞK YRD
9) HÜSEYİN ATAYETER BŞK YRD
10) YAKUP ÇOBAN BŞK YRD
11) ADEM KURU BŞK YRD
12) HAŞAN AKIN BŞK YRD
13) YAKUP YİĞİT BŞK YRD
14) HARUN DİRLİK BŞK YRD
15) RECEP ÖCAL BŞK YRD
16) RAMAZAN ŞAHİN YÖN KRLÜYE
17) HALİL ŞEKER YÖN KRLÜYE
18) CELAL YILMAZ YÖN KRL ÜYE
19) VAHAP FIRTINA YÖN KRL ÜYE
20) AHMET TÜRK YÖN KRL ÜYE
21) SAADETTİN KARAKIZ YÖN KRL ÜYE
22) BEHSAT ÇAM YÖN KRL ÜYE
23) RECEP ÇEVİK YÖN KRLÜYE
YEDEK ÜYELER
ADI SOYADI GÖREVİ
1) MEHMET ERGEZER YÖN KRL ÜYE
2) ERDEM TÜRKER YÖN KRL ÜYE
3) ÖZGÜR AT AY YÖN KRLÜYE
4) ÖMER CAN ERBAŞ YÖN KRLÜYE
5) HAYDAR KARAKAYA YÖN KRL ÜYE
6) YASİN KENDİRLİ YÖN KRL ÜYE

Haber okunma sayısı: 1043

Haberin etiketleri:

BBP,


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

SİVAS - HAVA DURUMU

SIVAS

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
2 hit, 2 ziyaretçi, 2 ziyaret
Bu ay:
50 hit, 23 ziyaretçi, 23 ziyaret
Toplam:
18466 hit, 7260 ziyaretçi, 8253 ziyaret