Yeniden Sizlerleyiz

Doğan Ürgüp BBP'den Milletvekili Aday Adaylığını Açıkladı...

dogan-urgup-bbpden--milletvekili-aday-adayligini-acikladi

"2009-2014 Yılları Arasında Ömrüm Boyunca Şerefle Anacağım"
06 Mart 2015 Cuma 14:41

 AHMET ERÇELİK
Büyük Birlik Partisi Milletvekili Aday Adayı Doğan Ürgüp Parti binasında adaylığını açıkladı.
Parti binasındaki açıklamaya Büyük Birlik Partisi Milletvekili Aday Adayı Doğan Ürgüp'ün yanı sıra Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Uğur Bulut, Merkez İlçe Başkanı Yurdal Epsileli ve Merhum Muhsin Yazıcıoğu’nun Abisi Yusuf Yazıcıoğlu ve Alperen Ocakları İl Başkanı Halil Kol katıldı.
Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Uğur Bulut "Ülkemiz bir genel seçim arifesinde, Ülkemizde 7 Haziranda bir genel seçim yapacağız. İnşallah sizlerin gayretiyle her zaman hareketinizi bekliyoruz. Birileri Sivas'ta 5-0 götüreceğiz diyor.22 yıldır gösterdiği Büyük Birlik Partisi gayretiyle öndedir. Bunlara Üniversite mezunu işsizlerimiz oy verirmi? O halde kendimize güveneceğiz” dedi.

Büyük Birlik Partisi Milletvekili Aday Adayı Doğan Ürgüp "Çok kıymetli Büyük Birlik Partili hemşehrilerim ve mensubu olmakla ömür boyu gurur duyduğum kadirşinas Sivas halkı…
Bugün yine hayırlı bir duyuruda bulunmak üzere huzurlarınızdayım…
7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan milletvekilliği genel seçimlerinde partimiz Büyük Birlik Partisinden milletvekili aday adayıyım. Allah kısmet ederse hayırda yarış diye tabir ettiğim bu yolda ben de varım demek için buradayım.
Malumunuz 2009-2014 yılları arasında ömrüm boyunca şerefle anacağım Sivas Belediye Başkanlığı görevinde bulundum.
Allah’ın izni, siz kıymetli vatandaşlarımızın oyları ve onayı ile yaptığım belediye başkanlığı görevim, aslına bakarsanız nasıl bir vekil olacağımın da işaretlerini içeriyor.
Ben, asla ayırmadım, ayırmam…
Haksızın yanında yer almadım yine almam…
Ömrüm boyunca mazlum ve mağdurun sesi oldum, Allah’ın izniyle makam ve mevkim ne olursa olsun yine olurum…
Halka hizmeti Hakka hizmet olur görür, mesai mefhumu asla gözetmez, gece gündüz çalışırım…
Bir şeyi yapacağım dedimse sonucu ne olursa olsun mutlaka yaparım… Yapamayacağım hiçbir şey için asla söz vermem…
Cennet Mekân Muhsin Başkanımızın muhteşem ifadesiyle topu taca atmam…
Bir olmaya, diri olmaya, birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmeye, istişareye, karşıt görüşe önem verir, saygı duyarım…
Muhalefet partisinden belediye başkanlığı yapmış olmama rağmen 5 yıl içinde Sivas’a sağladığım katkı, yukarıda saydığım özelliklerim sayesindedir.
İktidar partilerinden olan belediye başkanlarının kaynak bulmada dahi sıkıntı yaşadıkları ortadayken Sivas Belediyesinin tarihinin en büyük bütçesini hazırlamak bana nasip olmuştur.
Bu bürokrasiyi tanıma, insani ilişkilerin kuvveti, samimiyet ve koordinasyon becerisiyle doğru orantılıdır.
Sivas, kadim bir Selçuklu şehridir. Tarihin her döneminde önemini korumuş, birçok medeniyetin en önemli yerleşim birimlerinden biri olmuştur.
Hal böyleyken yıllar içinde giderek küçülen yapımız, önüne geçemediğimiz göç dalgası, ekonomik olarak küçülmemiz, hükümetlerin Sivas’ı yok sayan tavırları Sivas’ı kendi kabuğuna çekmiş, özgüveni her geçen gün azalan bir şehir konumuna getirmiştir.
Benim birinci önceliğim insanımıza yapılan yatırım olacaktır. Horlanan, dışlanan ve hakim bir siyasi anlayışın mensubu değilsen hiçe sayılan, seçimden seçime hatırlanan hemşehrilerim hak ettikleri değeri benim vekilliğim döneminde göreceklerdir.
Kamu yatırımlarının takibi ve hızlandırılması önceliklerimden bir diğeridir. Ankara bürokrasisindeki temaslarım, cemiyetçilik ve belediye başkanlığı dönemimdeki deneyimlerim yatırımların takibi konusunda en büyük yardımcım olacaktır.
Benim kişisel özelliklerimden biri de ortak akla verdiğim değerdir. Ortak akıl dediğim hadise Sivas’ın menfaatleri söz konusu olduğunda ortak hareket edebilme kabiliyetidir. İşte ben bu kabiliyeti ortaya çıkarmaya gayret edeceğim. Yapacağımız her hizmette mutlaka diğer tüm Sivas milletvekilleri, mahalli yöneticiler, sivil toplum kuruluşları ve konunun muhataplarıyla bir araya gelecek ve her kesimi hizmete ortak etme gayretinde olacağım…
Sivas’a dair projelerimizi ise önümüzdeki günlerde sizlerle paylaşacağımı belirterek, katılım sağladığınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum…
Her zaman tekrar ettiğim sözlerle bugün ki toplantımızı noktalıyorum. Gayret bizden, muvaffakiyet Cenab-ı Hak’tan ve takdir sizlerdendir” dedi.


Haber okunma sayısı: 1454

Haberin etiketleri:

Doğan Ürgüp


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

SİVAS - HAVA DURUMU

SIVAS

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
6 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu ay:
29 hit, 11 ziyaretçi, 11 ziyaret
Toplam:
18503 hit, 7276 ziyaretçi, 8269 ziyaret