Yeniden Sizlerleyiz

MHP’den Suşehri Mitingi

mhpden-susehri-mitingi

MHP’den Suşehri Mitingi
04 Haziran 2015 Perşembe 11:04

 Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sivas Milletvekili Adayları Suşehri’nde düzenlenen mitinge katıldı. Yağmur altında yapılan mitinge yoğun ilgi gösteren Suşehri halkı, “Yağmur Bereket, Milliyetçi Hareket” şeklinde slogan attı.
MHP Sivas Milletvekili Adayları Celal Dağgez, Oğuz Özdemir ve Muammer Demirci, ilçe girişinde 100 araçlık bir konvoy tarafından karşılandı. İlçe içerisinde yapılan konvoy turunun ardından ilçe çarşısından yürüyerek miting alanına geçen vekil adaylarını burada yüzlerce kişi karşıladı.
Programda konuşan MHP Sivas İl Başkanı Ragıp Özkan, Sivas’ın iktidara her türlü desteği verdiğini ama sürekli göç verip küçüldüğünü dile getirerek, “AKP bu seçimlerde köy köy gezerek MHP, HDP ile koalisyon yapacak yalanını söylemektedir. İddiasını ispat edemeyen namussuzdur, şerefsizdir” dedi.
MHP Sivas Milletvekili Adayı Celal Dağgez, yağışlı havaya rağmen alanı dolduran Suşehri halkına teşekkür ederek, “AKP iktidara geldiğinde Suşehri nüfusu 25 Bindi. Şimdi 15 Bin. Her yıl Bin kişi göç etmiştir. Suşehri’nde tarım ve hayvancılık bitme noktasına gelmiştir. Gübre alamıyorsunuz. Size yıllardır iki sulama barajı yapacağız diyorlar. 2015 ve 2016 planlamasında da bu barajlar yer almıyor.” şeklinde konuştu.
MHP Sivas Milletvekili Adayı Oğuz Özdemir ise seçim çalışmaları kapsamında Sivas’ı karış karış gezdiğini dile getirerek, “Gördüğüm manzara şu ki AKP hükümeti Sivas’ın içini boşaltmış. Sivaslının fabrikalarını kapatmışlar, atölyelerini satmışlar. Sivas’ın kurumlarını yandaşlarına peşkeş çekmişler. Onlarda kapılarına kilit vurup arazilerini değerlendirmişler. Sivas’ın yiğidolarını kuru soğana muhtaç etmişler sonrada sosyal yardım adı altında bunlardan oy devşirmişler. Kendi yandaşları kalkındı Sivaslı yiğitler kuru soğana muhtaç oldu.” dedi.
MHP Sivas Milletvekili Adayı Muammer Demirci de Kelkit Vadisi için fedakarlık ettiğini anlatarak, “Bu insanlar bize destek verir ve Ülkücü hareketten 5 vekili meclise gönderir. “ dedi.
Konuşmaların ardından mitinge katılanlar yerel sanatçıların verdiği konserde gönüllerince eğlendiler.

Haber okunma sayısı: 785

Haberin etiketleri:

MHP, Seçim Çalışması


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

SİVAS - HAVA DURUMU

SIVAS

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
2 hit, 2 ziyaretçi, 2 ziyaret
Bu ay:
50 hit, 23 ziyaretçi, 23 ziyaret
Toplam:
18466 hit, 7260 ziyaretçi, 8253 ziyaret