Yeniden Sizlerleyiz

Alperenler Yazıcıoğlu İçin Yürüdüler

alperenler-yazicioglu-icin-yuruduler

Alperenler Yazıcıoğlu İçin Yürüdüler
30 Mart 2015 Pazartesi 09:47

 AHMET ERÇELİK
Sivas Alperen Ocaklarının öncülünde her sene Muhsin Yazıcıoğlu ve Yol Arkadaşları ölüm yıl dönümünde yürüyüş bu senede devam etti.
Alperen Ocakları önünde toplanan Alperenler Cumhuriyet Meydanından İnönü Bulvarına kadar yürüdüler. Yürüyüşe Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı Haşim Yanar, Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Uğur Bulut, Sivas Alperen Ocakları Başkanı Halil Kol, Büyük Birlik Partisi Milletvekili Aday Adayları Doğan Ürgüp, Meyem Üstündağ, Muhsin Yazıcıoğlu’nun Abisi Yusuf Yazıcıoğlu, çok sayıda BBPli ve Alperenler katıldı.
Yürüyüş sonunda açıklama yapan Alperen Ocakları İl Başkanı “6 sene önce suikast sonucu şehit edilen 6 şehidimiz için yürüdük. Suikastı unutmayacağımızı, unutturmayacağımızı herkese bildirdik. Allah’ın izniyle geren cevabı görecektir. Muhsin Yazıcıoğlu Bisiklet Turnuvası toplumdaki algı operasyonu gereği uluslararası bisiklet turnuvası iptal edilmiş durumdadır” dedi.
Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Yardımcısı Haşim Yanar ise “Muhsin Yazıcıoğlu için kah Paneller, Camilerde hutbeler okutuluyor. Biz arayışımıza Sonuna kadar devam edeceğiz. Bu iktidar kaybedecektir. Büyük Birlik Partisi gelecektir. Bu suikastı çözülmesi aydınlatılması yetkisi kontrollü bir iktidarsız sonuncu kullanmayanlarında hesabı sorulacaktır” dedi.

Haber okunma sayısı: 749

Haberin etiketleri:

Muhsin Yazıcıoğlu


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

SİVAS - HAVA DURUMU

SIVAS

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
6 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu ay:
29 hit, 11 ziyaretçi, 11 ziyaret
Toplam:
18503 hit, 7276 ziyaretçi, 8269 ziyaret