Yeniden Sizlerleyiz

Sivas Belediyesi’ne Taze Kan…

sivas-belediyesine-taze-kan

Sivas Belediyesi’ne Taze Kan…
16 Haziran 2015 Salı 10:14

 Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Naci Süha’nın görevden ayrılmasının ardından, belediye hizmetleri konusunda oldukça tecrübeli bir isim olan Hasan Karaman Başkan Yardımcılığı görevine atandı.

Başkan Sami Aydın’ın ilk görev döneminde Özbelsan AŞ’nin Genel Müdürü olan Karaman, 2009 yerel seçimlerinin ardından bıraktığı Belediye hizmetine, 2014 seçimlerinin ardından Belediye Meclis Üyesi olarak devam etti. Karaman, Pazartesi günü itibarıyla da Başkan Yardımcısı olarak yeni görevine başladı.

Hayırlı olsun ziyaretleri ve tebrikleri kabul eden Karaman, Belediye’ye ilk olarak 1989’da yılında Proje-İnşaat Müdürü olarak başladığını ifade ederek, “15 yıl kadar da Fen İşleri Müdürlüğü yaptım. Akabinde 6 sene Özbelsan AŞ Genel Müdürlüğü görevi yaptım. Seçimlerin ardından 6 yıldır özel sektörde çalışmalarımı sürdürüyordum. Tekrar bugün Belediye’ye dönmek nasip oldu. Çok mutluyum, inşallah kaldığımız yerden hizmetlerimize devam ederek Sivas’ımız için yeni çalışmaların altına imza atmak istiyoruz. Halkımızı memnun ederek şehrimize yeni hizmetler vermek istiyoruz. Bunu da başarmak için elimizden geleni yapacağız. Burası bizim için yabancı bir yer değil, burası bizim yuvamız.” şeklinde konuştu.

Yeni Başkan Yardımcısı Hasan Karaman, Fen İşleri Müdürlüğü, SİBESKİ Müdürlüğü, Destek Hizmetleri Müdürlüğü ve Trafik biriminden sorumlu olacak.

Haber okunma sayısı: 657

Haberin etiketleri:

Hasan Karaman, Sivas Belediyesi


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

SİVAS - HAVA DURUMU

SIVAS

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
6 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu ay:
29 hit, 11 ziyaretçi, 11 ziyaret
Toplam:
18503 hit, 7276 ziyaretçi, 8269 ziyaret