Yeniden Sizlerleyiz

“Ak Parti Bu Seçimi Kaybetmedi”

ak-parti-bu-secimi-kaybetmedi

“Ak Parti Bu Seçimi Kaybetmedi”
16 Haziran 2015 Salı 09:57

 AHMET ERÇELİK
Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz mazbata aldıktan sonra basınla kahvaltıda buluştu.Eretna Otel’de düzenlenen kahvaltıya Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz,Belediye Başkanı Sami Aydın,Ak Parti İl Başkanı Ziya Şahin,Ak Parti Milletvekili Hilmi Bilgin,Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Ahmet Kuzu,Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Neslihan Dereli,Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Burak Kuruçay ve Ak Parti yönetimi katıldı.
Ak Parti İl Başkanı Ziya Şahin açılış konuşmasında “Değerlendirme toplantısı yapıyoruz. Sivas’ın seçiminde katkınız bululuğunuz için teşekkür ediyorum. Ak Parti 58.58’lik oy oranıyla Türkiye’de 11. Sıra’da yer aldık. Bu seçimin şartlarına baktığımız zaman başarılı olduğumuz gözüküyor dedi.
Belediye Başkanı Sami Aydın ise “2011’i kenara çıkardığımız zaman en iyi seçim bu seçimdir. Bu sistemin getirdiği avantajlar dezavantajlar var. Ak Parti Türkiye’de öyle bir çizgi yakaladık sürekli futbolda 3-0 4-0 olunca arkadaşlar kırılıyorlar.4-1’miz olanlar kutlama yapıyorlar. Ak Parti Liderdir. Emeği olan bütün arkadaşlarımızı kutluyorum dedi.
Ak Parti Milletvekili Hilmi Bilgin “7 Haziran seçimleri sebebiyle teşekkürlerimi sunuyorum. Çünkü biz yola çıkınca 16 Ağustos 2001’de yola çıktığımızda Milli İradeyle yola çıktık. Seçim sonuçlarının millet iradesine katlandık. Trafolara ke4di giriyorlardı. Oylar çalınıyordu. Bu seçimde diğer siyasi partilerden serzeniş gözlenmedi. Biz seçim sonuçlarıyla milletimizin verdiği sonuçları aldık. Türkiye’yi önümüzdeki süreçte yanımıza ortak almamız gerektiğini söyledi. Seçim sonuçları gerekli analizleri yapacağız dedi.
Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz ise “25. Dönem Milletvekili seçimlerini Türkiye’nin seçimi olduğuna dair seçimimiz sandıkların açılmasıyla mutabık kalmıştır. Ak Parti 13 yıl zarfında Türkiye’yi değiştirdi. Halkın gerçek gündemiyle demokratikleşmeyle çıktı. Bütün yurt içindeki seçime giren partilerle birlikte bağımsız şartıyla kaybedeni olması istediler. AK Parti bu seçimi kaybetmedi. Ak Partinin Türkiye’nin yönetim sistemine hususundaki talebelerimizi söylüyoruz. Cumhurbaşkanlığı seçimini kendi partileri içindeki Cumhurbaşkanımızın karşısına çatı adayı dediler. Şimdi 25.dönem Milletvekilliği seçimlerine girdik.Ak Partisiz iktidar kurulamayacak %41’lik oy aldı.Ak Parti %41’e rağmen iktidar olmaması ise açıkça gözlenmektedir.Türkiye ayağı ile ilgili olarak 56 ilde birinci oldu” dedi.

Haber okunma sayısı: 811

Haberin etiketleri:

İsmet Yılmaz, Ak Parti, Sivas


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

KATEGORİLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

SİVAS - HAVA DURUMU

SIVAS

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
6 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu ay:
29 hit, 11 ziyaretçi, 11 ziyaret
Toplam:
18503 hit, 7276 ziyaretçi, 8269 ziyaret