Yeniden Sizlerleyiz

“AKP Adayları, Sivas’ın ezildiğini söylüyorlar”

akp-adaylari-sivasin-ezildigini-soyluyorlar

“AKP Adayları, Sivas’ın ezildiğini söylüyorlar”
11 Mart 2015 Çarşamba 09:37

 AHMET ERÇELİK
Milliyetçi Hareket Partisi Aday Adayı Celal Dağgez Milliyetçi Hareket Partisi İl binasında adaylığını açıkladı.
Celal Dağgez’e Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Ragıp Özkan, Ülkü Ocakları İl Başkanı Turan Gazi Yalçındağ, yüzlerce MHP’li, Ülkü Ocağı gençleri ve vatandaşlar katıldı.
Celal Dağgez “Biliyorsunuz Ülkemiz 13 yıldır bir proje olan AKP tarafından yönetilmektedir. İçerde ülkemize dışarıda İslam coğrafyasına çok fazla zarar vermiştir. Akp’den aday adayı olan arkadaşlarımız Sivas’a yapacaklarından bahsediyorlar. Hâlbuki iktidar partisinin 13 yıldır Türkiye’yi yönettiğini unutuyorlar. Ancak AKP’nin Sivas Aday Adayları, her toplantısında Sivas’ın ezildiğini söylüyorlar Türkiye üzerinden büyük oyunlar oynanmaktadır. Devlet bölünme ve parçalanmanın eşiğine gelmiştir.
300 insanın çalışacağı bir sanayimi yapıldı? AKP iktidara gelmeden önce Sivas’ta dikimevi vardı. Bu ülkenin 4 yıldır Savunma Bakanı Sivaslı, yapamaz mıydı?
Sivas’ı emekli şehri yaptılar. Teknoloji o kadar çok gelişti ki, artık uçakla yapılıyor. Bizim sayın Cumhurbaşkanı 400 milyon liralık uçak alarak yurtdışına gezi düzenliyor. Biliyorsunuz bu ülkede çok garip olaylar yaşandı. Türkiye Cumhuriyeti yazan yazılar silindi. Karakollarından Türk Bayrağaını indirdiler. Anadolu’nun her taraf dağında taşında yazan yazıları silindi. Türk Bayrağını yeniden göğe çekmek için “Ne Mutlu Türküm Diyene” yazmak için 7 Haziran zafer olacaktır. Hepimiz bayrağı göğe çekeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle 7 Haziranda görevinizi yapacaksınız” dedi.

Haber okunma sayısı: 1094

Haberin etiketleri:

celal Dağgez, MHP


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

KATEGORİLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

SİVAS - HAVA DURUMU

SIVAS

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
2 hit, 2 ziyaretçi, 2 ziyaret
Bu ay:
50 hit, 23 ziyaretçi, 23 ziyaret
Toplam:
18466 hit, 7260 ziyaretçi, 8253 ziyaret