Yeniden Sizlerleyiz

Büyük Birlik Partisi 11.Olağan Kongresi Yapıldı

buyuk-birlik-partisi-11olagan-kongresi-yapildi

Büyük Birlik Partisi 11.Olağan Kongresi Yapıldı
02 Şubat 2015 Pazartesi 10:56

 AHMET ERÇELİK
Büyük Birlik Partisi 11.Olağan Kongresi Fidan Yazıcıoğlu Kültür Merkezin’de gerçekleştirildi.11.Olağan Kongresine Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Uğur Bulut,Büyük Birlik Partisi Merkez İlçe Başkanı Ömer Aydoğan,Büyük Birlik Partisi MKYK Üyesi Doğan Ürgüp,Büyük Birlik Partisi Belediye Meclis Üyeleri ve Partililer katıldı.Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan kongrede delege seçimi yapıldı.Daha sonra Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici konuştu.
Mustafa Destici “Başta Şehit Liderimiz Muhsin Başkan olmak üzere hayatını kaybeden Murat Çetinkaya, Yüksel Yancı, Erhan Üstündağ, İsmail Güneş ve Kaya İstek Tepeyi rahmetle anıyorum. Sivas’a her gelişimde en büyük heyecanı yaşıyorum. Bugünde çok coşkulu bir şekilde bizleri karşıladınız. Hepinizden Allah razı olsun diliyorum. Bugün Merkez İlçe Başkanlığımızın 1.Olağan Kongresine geldim. Tüm İlçe Başkanlarımıza, Yönetim Kurulu Üyelerimize teşekkür ediyorum. Bugün burada sizlerle siz bir dostluğunuzla birlikte İlçe Kongremizi tamamlayacağız. Bugün burada görevi devralacak arkadaşımıza başarılar diliyorum. İnanıyorum ki Allahın izniyle bu işin üstesinden gelecekleridir. Büyük Birlik Bayrağını en üste dikeceklerdir. Ülkemiz gerçekten çok kritik süreçlerden geçiyor. Vatandaşımıza sorduğumuzda en büyük dertleri işsizlik oluyor.Türkiye’de işsizlik en fazla olan ülkedir.Türkiye’nin 17. Ekonomisi işsizliğe denk geliyor.İşsizlik Türkiye’de gayri resmi rakamlara göre %25’tir.İktidarın aldattığı konulardan biride budur.Türkiye’de işsizlik %40’lara doğru gidiyor.2 milyon taşeron işinin sözleşme hakkı yoktur.Çalışan işçilerin %7’si çalışma hakkına sahiptir.Çorumda,Eskişehir’de,Sivas’ta bunları yapıyorlar sayın Başbakan senin haberin var mı?Doğruya Doğru Eğriye eğri deriz kimseden de çekinmeyiz.Bir o kadarda 500 ücret alan vardır.Vatandaş iş bekliyor,aş bekliyor.Millet açlıkla karşı karşıyadır.Gelir dağılımda Taylad’la aynı sınıftayız” dedi.

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici kongreden sonra BBP kurucu Genel Başkanı merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nun kalp krizi geçiren annesi Fidan Yazıcıoğlu'nu Numune Hastanesin de ziyaret ederek "geçmiş olsun" dileklerini iletti - Destici: "Tedavisine çok titiz şekilde devam ediliyor. Şuuru açık, geleni gideni tanıyor, tepki veriyor. İnşallah bir an önce sağlığına kavuşur" dedi.
BBP Genel Başkanı ziyaretten sonra Kayseri İl Kongresine katılmak üzere Karayoluyla Kayseri’ye hareket etti.

Haber okunma sayısı: 1281

Haberin etiketleri:

BBP, Destici


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

KATEGORİLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

SİVAS - HAVA DURUMU

SIVAS

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
6 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu ay:
29 hit, 11 ziyaretçi, 11 ziyaret
Toplam:
18503 hit, 7276 ziyaretçi, 8269 ziyaret