Yeniden Sizlerleyiz

“Günümüzün Damat Ferit'i Afşin Yazıcıoğlu AKP'den İstanbul 3.Bölgeden Milletvekili Adayı!

gunumuzun-damat-feriti-afsin-yazicioglu-akpden-istanbul-3bolgeden-milletvekili-adayi

“Günümüzün Damat Ferit'i Afşin Yazıcıoğlu AKP'den İstanbul 3.Bölgeden Milletvekili Adayı!
10 Nisan 2015 Cuma 16:24

 Ökkeş Şendiller Sosyal medya profilin de Büyük birilik Partisi Kurucu Genel Başkanı Şehit Muhsin Yazıcıoğlu’nun Damadı ve Ak Parti İstanbul 3. Bölge Milletvekili adayı Mustafa Afşin Yazıcıoğlu hakkında yazdı.
Peki, TBMM 19. Dönem Milletvekili Ökkeş Şendiiller Mustafa Afşin Yazıcıoğlu hakkında ne dedi?
İşte Ökkeş Şendiller’in Sosyal medyada paylaştığı yazı;
“Günümüzün Damat Ferit'i Afşin Yazıcıoğlu AKP'den İstanbul 3.Bölgeden Milletvekili Adayı!

Afşin Yazıcıoğlu Rahmetli Muhsin Başkan'ın Amcaoğlu Avni Yazıcıoğlu'nun oğlu.
Rahmetlinin Şahadetinden sonra 2013 Yılında kızı Firuze ile evlendi ve damat oldu.
Rahmetli şahadetinden önce o malum damat Ferit'i Başbakanlığa yerleştirmişti.
Bilindiği gibi daha önce görevinden istifa ederek AKP'den aday olmak için müracaat etti. Ancak şiddetli tepkiler üzerine "İSTİFA ETTİM AMA PARTİ BELİRTMEDİM" diye Kıvırtan basit bir açıklama yaptı.
Ancak bu açıklamaya hiç birimiz itibar etmedik ve bu dönemi fırsata çevirip rahmetli Muhsin Başkan'ın kanı üzerinden saltan hesabı yaptığını bekliyorduk. Nihayet öyle olduğu ortaya çıktı. Çünkü malum kişinin karakteri, şahsiyeti ve kişiliği buna müsaitti.
Şahsiyetsiz ve nefsinin kölesi olan mahluklardan başka bir davranış beklemek hayalcilik olurdu. Aslında çok önemli de değil.
Lakin şunu da hatırlatmadan geçemeyeceğim. Dün Çanakkale'de 253 bin şehit vererek durdurduğumuz batılı emperyalistlerin de mandacılığa ikna ettikleri “Damat Feritleri” vardı. Ama kaybeden ve kuyruğunu kıstırıp kaçan o hainler oldu. Allah'ın yardımı ile bu Millet kazandı. Bugün de çağdaş Damat Feritler ve arkalarındaki karanlık güçler kaybedecektir. Bundan zerrece endişemiz yoktur.
Ancak büyük emek ve çilelerle oluşturulan büyük birlik hareketi ve Lideri'nin kanı ve çilesi üzerinden saltan kurmaya çalışan bütün hainler er geç bunun hesabını verecekler.
Rahmetlinin suikastı ile ilgili olarak altı yıldan bu yana bütün çalışmalar engellenmiş. Arama-kurtarma sabote edilmiş, sabote edenler AKP iktidarı tarafından taltif edilmiş. Soruşturma süresince müfettişler tarafından soruşturma izni istenen hiç bir kamu görevlisi hakkında soruşturma izni verilmemiş.
Nihayet İktidar dosyanın tamamen kapatılması için harekete geçmiş ve özel müfettiş ve savcılar görevlendirmiş. Dosya Kahramanmaraş'ta Habip Korkmaz isimli savcı tarafından dosya kapatılmış ve bu savcı Çorlu Başsavcısı hanımı aynı ilçede Sağlık Müdürü yapılmıştır.
Dosya ile ilgili olarak hukukçu arkadaşlarımızın Gaziantep ağır ceza mahkemesine yapılan itiraz kabul edilmiş ve dava tekrar Kahramanmaraş’a iade edilmiştir. Ancak kararı veren Gaziantep Ağır Ceza Mahkeme heyeti cezalandırılarak dağıtılmıştır.
Netice: her mahkemede Adliye önün de Şehit Muhsin Başkan'ın dava arkadaşları, sevenleri ve Alperenler "Katil iktidar, istifa. Katiller bulunsun hesap sorulsun" diye haykırırken siz Şehidimizin kanı üzerinden Saltan hesabı yapanlar o koltuklarınızda rahat rahat keyif süreceksiniz öyle mi? Bu iş bu kadar ucuz değil “Damat Ferit” .
Bence BBP öncelikle bu konuda gereken ne ise onu yapmak için bir acil eylem planı yapmalı ve uygulamaya koymalı. Bunun için hepimiz hazırız. Kimse sorumluluktan kaçamaz.
İlk olarak 21 Mayıs Salı günü sabah Kahramanmaraş Adliyesinde görülecek mahkeme için bütün dava arkadaşlarımızı davet ediyoruz.
Bu alçaklığı yapanları ve yaptıranlara karşı gür bir şekilde haykıralım.
ve "Şaşmayan hesap Allah'ındır" diyelim.

Haber okunma sayısı: 4026

Haberin etiketleri:

Mustafa Afşin Yazıcıoğu


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

KATEGORİLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

SİVAS - HAVA DURUMU

SIVAS

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
6 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu ay:
29 hit, 11 ziyaretçi, 11 ziyaret
Toplam:
18503 hit, 7276 ziyaretçi, 8269 ziyaret