Yeniden Sizlerleyiz

HODRİ MEYDAN

hodri-meydan

Başkan Doğan Ürgüp’ten Eski Başkan Sami Aydın’a HODRİ MEYDAN
13 Ocak 2014 Pazartesi 10:48

ÜRGÜP “VATANDAŞA HESAP VERELİM”

Sivas Belediye Başkanı Doğan Ürgüp yaklaşan yerel seçimler öncesinde sert çıkışlar yapmaya başladı. Geçmiş dönemde Belediye Başkanlığı yapan Sami Aydın’a “Hodri Meydan” diyen Başkan Ürgüp “Sayın Sami Aydın 5 yıl belediye başkanlığı yaptı. Yaklaşık 5 yıldırda ben belediye başkanlığı yapıyorum. Çıkıp ikimizde vatandaşa hesap verelim. Başkanlık yaptığımız dönemlerde vatandaşa hangi hizmetleri yapmışız tek tek anlatalım. Ben Sayın Sami Aydın’la her platformda karşı karşıya gelmeye hazırım. Nerede ne zaman isterse çıkıp vatandaşa hesap verebiliriz. Bu bir televizyon kanalıda olabilir bir platformda olabilir” dedi.
 

“BAŞKANLIĞA DEĞİL HİZMETE TALİBİM”

Başkanlık yaptığı 5 yıl boyunca Sivaslının Başkanı Sivas’ın Hizmetkarı olduğunu söyleyen Başkan Ürgüp “Ben başkanlığa değil hizmete talibim. 5 yıl boyunca yaptığım hizmet ortada. Ama bu yetmez. Sivas ve Sivaslı her zaman daha iyisine layık. Biz Belediyeciliği şu an tam anlamıyla öğrenmiş durumdayız. Kısa sürede yaptıklarımız ortada. Amacım yaptıklarımızın daha fazlasını bir sonraki dönemde yapmak.Bunun içinde Sivaslının oyuna talibim. Taktir tabiki vatandaşımızın olacak. Şimdiye kadar yapılanları terazinin bir kefesine bizim dönemimizde yaptıklarımızı terazinin diğer kefesine koyup karar verecek. Ben Sivaslı hemşehrilerimizin doğru karar vereceklerine inanıyorum” dedi. 

“LAF DEĞİL İCRAAT YAPTIK”

Belediye Başkanlığı için adaylığını resmen açıkladıktan sonra seçim çalışmalarına hız veren ve mahalle toplantılarına katılan Belediye Başkanı Doğan Ürgüp “biz bugüne kadar laf yapmadık. Hep icraat peşinde olduk. Kısa sürede yaptıklarımız ortada. Şehirler Arası Otobüs Terminali, Muhsin Yazıcıoğlu Spor Tesisleri, Paşabahçe mesire alanı, Aksu 2. etabı, Fidan Yazıcıoğlu Hanımlar Kültür Merkezi, Şehitler Parkı, Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı ve Parkı, Kurtderesi Parkı yaptığımız ve açılışını gerçekleştirdiğimiz  projelerin bazıları.  Ama bizim için bunlar yeterli mi tabiki değil. Biz bu büyük projelerin devamınıda yapacağız. Amacımız Sivas’a ve Sivaslı’ya en iyi hizmeti vermektir” dedi. 


Haber okunma sayısı: 917

Haberin etiketleri:

Doğan Ürgüp, BBP


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

KATEGORİLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

SİVAS - HAVA DURUMU

SIVAS

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
6 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu ay:
29 hit, 11 ziyaretçi, 11 ziyaret
Toplam:
18503 hit, 7276 ziyaretçi, 8269 ziyaret