Yeniden Sizlerleyiz

Milli İttifak Adaylarını Tanıttı

milli-ittifak-adaylarini-tanitti

Milli İttifak Adaylarını Tanıttı
27 Nisan 2015 Pazartesi 11:07

 Saadet Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Mustafa Kamalak ve Büyük Birlik Partisi Eski Genel Başkanı Mustafa Destici salona beraber girdi.
Salonu hınca hınç dolduran on binler iki lideri sevgi seliyle bağrına bastı. Salona gelen Kamalak ve Destici önce salonun girişinde izdihamla karşılandı. Sonrasında iki lider el ele, salonda tur atarak, on binleri selamladı. Kürsüye gelen iki lider beraber ve birlikte bütün salonu selamlayarak basına poz verdi.

Arena Spor Salonu’nda on binlerce kişiye ise sanatçılar coşturdu. Özgün müziğin önemli isimlerinden Hasan Sağındık, Umut Mürare ve Ammar Acarlıoğlu coşku dolu müzik eserleri ile salondan büyük alkış aldı. Sanatçılar parçalarını seslendirdikten sonra da hep birlikte ‘Milli İttifak’ın hayırlı ve uğurlu olmasını diledi.

Toplumun bütün kesimlerinin merakla beklediği Milli İttifak’ın seçim müzikleri de kamuoyuna tanıtıldı. İlk parça bir halk müziği eseri olan ‘Pınarbaşı Burma Burma’ eserinden uyarlandı.
‘Hey hey…
Anadolum durma durma gel gel Saadet’e gel.
Büyük birlik içinde saadetin özünde kendine gel.
Sevdamda buldum seni, ülkemde sevdim seni,
Alperenler katında sineme sardım seni. Gel Gel Saadete gel
Oylar bölünmesin değil ülke bölünmesin derdindeyiz
Hey hey…
Anadolum durma durma gel gel gel, Saadet’e gel
Büyük birlik içinde Selametin özünde kendine gel.
Sevdamda bulmud seni, ülkemde sevdim seni,
Mücahitler katında sevdim seni.
Gel, gel, gel Saadet’e gel…’
Milli İttifak'ın Mardin milletvekili adayı, merhum Cumhurbaşkanı Turgut Özal'ın oğlu Ahmet Özal da salona geldi.
Milli İttifak Ankara’da on binlerce partilinin katılımıyla 550 milletvekili adayını Türkiye’ye tanıttı. Arena Spor Salonu’nda düzenlenen törende Saadet Partisi büyük merakla beklenen ‘Seçim Beyannamesi’ni de açıkladı. Toplumda büyük ses uyandıran Milli İttifak Ankara’da onbinlerce partili ve vatandaşın katılımıyla muhteşem bir törenle 550 milletvekili adayını kamuoyuna tanıtıt. Ankara Arena Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen Aday Tanıtım Şöleni’ne on binlerin coşkusu ve heyecanı adeta iktidarı müjdeledi. Sabahın erken saatlerinden itibaren dün Ankara’da Saadet rüzgarı esti. Günlerdir hazırlıkları büyük bir titizlikle yapılan Aday Tanıtım Şöleni öncesi sabahın erken saatlerinde on binlerce partiliyi taşıyan otobüsler, şehrin ana arterlerinden Saadet Bayraklı gençler tarafından karşılandı. Ankara’nın Arena Spor Salonu’na çıkan iki ana arter yolu olan Konya ve Eskişehir Yolu üzerinde 100 metre aralıklarla duran gençler ellerindeki bayraklarla şölene katılmak için yola koyulanları selamladı. Ankara Arena Kapalı Spor Salonu adeta bir şölen mekanı gibi tasarlandığı gözlendi. Tanıtma Başkalığı’nın hazırlıklarının yansıdığı törende Milli Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan ile Büyük Birlik Partisi’nin Efsane Lideri Muhsin Yazıcıoğlu’nun posterleri de yer aldı. Özellikle salonun sol tarafında yer alan bir posterde ‘Muhsin Yazcıoğlu’nu dağ başında bırakanlar, Necmettin Erbakan Hoca’yı da yarı yolda bıraktılar’ cümlesi yer aldı.

Haber okunma sayısı: 1304

Haberin etiketleri:

Milli İttifak


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

KATEGORİLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

SİVAS - HAVA DURUMU

SIVAS

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
6 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu ay:
29 hit, 11 ziyaretçi, 11 ziyaret
Toplam:
18503 hit, 7276 ziyaretçi, 8269 ziyaret