Yeniden Sizlerleyiz

Sivas Milletvekilleri Mazbatalarını Aldılar

sivas-milletvekilleri-mazbatalarini-aldilar

Sivas Milletvekilleri Mazbatalarını Aldılar
15 Haziran 2015 Pazartesi 11:08

 AHMET ERÇELİK
Yoğun bir seçimle geçen maraton sonuçlandı. Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Celal Dağgez, Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Ali Akyıldız, Ak Parti Milletvekilleri Hilmi Bilgin,Selim Dursun ve Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz’ın mazbatasını Ak Parti İl Başkanı Ziya Şahin aldı. İl Seçim Kurulu Başkanlığını Hakim Güntaç Değer üstlendi. Sivas Adliyesi’nde verilen mazbata törenine Milletvekillerinin yanı sıra Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Beşir Köksal,Ak Parti İl Başkanı Ziya Şahin,Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Ragıp Özkan ve Rektör Yardımcısı Hüseyin Yılmaz katıldı.Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlıyan tören İl Seçim Kurulu Başkanı Hakim Güntaç Değer’in açılış konuşmasıyla başladı.
Güntaç Değer “Yapacağımız iş, Milleti temsil yetkisine ait belgelerin millet adına takdimidir.
Mazbataya almaya hak kazanan Sayın Milletvekillerimizi tebrik ediyoruz.Bu belge ile başkente uğurladığımız seçilmişlerimiz yasama ve yürütme organlarında başarılar diliyoruz.
Yüksek oranda katılım ile olaysız sonuçlanan seçim sonuçlarının vakur bir olgunlukla kabulü milletimiz adına takdire şayandır.
Bölgemizdeki seçimde görev alan İl ve seçim kurulu başkanları üyeleri,fedakar hakim arkadaşlarıma, seçim hakimlerinin rahat çalışma ortamlarını temin eden adalet komisyonu başkanı ile İlimiz Cumhuriyet Başsavcısı ve Cumhuriyet Başsavcısı arkadaşlarımıza merkez İl ve İlçe seçim müdürleri ile personeline, İlçe seçim kurullarının memur ve partili üyelerine, sandık görevlilerine, partili müşahitlere, ulaşım görevlileri ile medya mensuplarına ve seçimlerinin asil unsuru seçmenlerimize teşekkür ediyoruz dedi. Açılış konuşmasından sonra toplu fotoğraf çekinmesiyle sona erdi.

Haber okunma sayısı: 1031

Haberin etiketleri:

Sivas Milletvekilleri


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

KATEGORİLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

SİVAS - HAVA DURUMU

SIVAS

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
6 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu ay:
29 hit, 11 ziyaretçi, 11 ziyaret
Toplam:
18503 hit, 7276 ziyaretçi, 8269 ziyaret