Yeniden Sizlerleyiz

Belediyespor’a Ayhan Desteği

belediyespora-ayhan-destegi

Belediyespor’a Ayhan Desteği
18 Haziran 2015 Perşembe 12:43

 İl özel idaresi genel sekreteri Salih Ayhan ramazan öncesi Belediyespor yönetimi ile öğlen yemeğinde bir araya geldi. Ayhan’ın Osman ağa konağında verdiği yemeğe Belediyespor Kulüp Başkanı Turhan Tunahan ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Belediye Başkanı Sami Aydın ve gençlik spor il müdürü Salim Kılıç ta katıldı.

Yemekte Belediyesspor’un önümüzdeki sezon hazırlıkları sohbetin konusunu teşkil ederken; Genel sekreter Salih Ayhan yaptığı açıklamada;

“Belediyespor’un bu yıl bize yaşattığı heyecan ve mutluluk büyük oldu. Elde edilen başarı taktire şayandır. Futbolda şampiyon olarak ikinci lige yükseldi. Hentbolde ise Süper lig geldi. Ferdi branşlarda ise ilimizi başarı ile temsil etti. Bu tablo karşısında bizlere düşen de bu kulübe destek olmaktır. Biz gelecek sezon planlaması içinde olan Belediyespor’a maddi manevi birçok konuda destek olmak istiyoruz. Bu kararımız var” dedi.

Belediye Başkanı Sami Aydın ve Kulüp Başkanı Turhan Tunahan ise Ayhana ve İl genel meclisi başkanı Sedat Özataya teşekkür ederek geçtiğimiz sezon olduğu gibi bu sezonda yanımızda olan Sayan genel sekreterimiz ve Sayın Meclis başkanımıza teşekkür ediyoruz. Desteklerinin devamı bekliyoruz dediler.

Diğer yandan Sivas Belediyespor Kulübü Başkanı Turhan Tunahan, Vali Yardımcısı Salih Ayhan’a futbolcuların imzaladığı Belediyespor forması hediye etti.

Haber okunma sayısı: 641

Haberin etiketleri:

Salih Ayhan


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

SİVAS - HAVA DURUMU

SIVAS

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
6 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu ay:
29 hit, 11 ziyaretçi, 11 ziyaret
Toplam:
18503 hit, 7276 ziyaretçi, 8269 ziyaret