Yeniden Sizlerleyiz

İsim Değişikliği İle Güven Tazeledi

isim-degisikligi-ile-guven-tazeledi

İsim Değişikliği İle Güven Tazeledi
11 Haziran 2015 Perşembe 13:16

 Dört Eylül Belediyespor, Turhan Tunahan başkanlığında olağanüstü genel kurul toplantısı yaparak yönetime yeni isimler ekleyip güven tazeledi. Ayrıca, tüzüğün 1. maddesi değiştirilerek, kulübün ismi Sivas Belediyespor oldu.

Belediye Meclis Salonu’nda yapılan olağanüstü genel kurula, kulübün onursal başkanı ve aynı zamanda Belediye Başkanı Sami Aydın, başkan yardımcıları, kulüp başkanı Turhan Tunahan, yönetim kurulu üyeleri, Sivas Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Zeki Ekici, Futbol İl Temsilcisi Hayrettin Yıldız ve kulüp çalışanları katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan genel kurulda divan başkanlığını, Sivas Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Zeki Ekici yaptı.

Yönetim, denetim ve mali faaliyet raporunun okunması ile ibrasının ardından tüzüğün 1. maddesi değiştirilerek, kulübün adı Sivas Belediyespor oldu.

Kulüp Başkanı Turhan Tunahan, göreve başladıktan sonra 2014-2015 sezonunda bütün branşlarda başarılı bir dönem geçirdiklerini belirterek, futbol ve hentbol takımlarının bir üst lige çıktığını hatırlattı.

Bundan sonra da Sivas’ı en iyi şekilde temsil etmeye çalışacaklarını ifade eden Tunahan, her zaman destekleri ile yanlarında olan başta Belediye Başkanı Sami Aydın olmak üzere, kendilerine katkı sağlayan herkese teşekkür etti. Tunahan, yeni yönetim kurulu ile önümüzdeki sezonda da yeni başarılara imza atmak istediklerini sözlerine ekledi.

Sivas Belediyespor Kulübü onursal başkanı aynı zamanda Belediye Başkanı Sami Aydın ise kulübün iyi bir sezon geçirdiğini belirterek, gece gündüz demeden gayreti olan eski yönetim kurulu üyelerine, teknik heyete ve kulüp çalışanlarına teşekkür etti.
Sivas’ta bu sezon sportif olarak büyük başarılara imza atıldığını ifade eden Başkan Aydın, Sivassopor’un Süper Lig’de olmasının avantaj olmasının yanı sıra, Sivas Belediyespor’un İkinci Lig’e, Zara Belediyespor’un Üçüncü Lig’e, Yıldızeli Belediyespor’un ise Bal Ligi’ne çıktığını ve bu takımların ilimizin tanıtımına katkı sağlayacağını ifade etti.

Başkan Aydın, yeni yönetim kurulu üyelerine görevlerinde başarı dileyerek, genel kurulun kulüp ve şehrimize hayırlara vesile olması temennisinde bulundu.

Olağanüstü genel kurulda daha sonra yeni yönetim ve denetim kurulu üyelerinin seçimi yapıldı. Sivas Belediyespor yönetim kurulu başkanı Turhan Tunahan, yeni liste ile güven tazeledi. Genel kurul, dilek ve temenniler bölümü ile sona erdi.

Sivas Belediyespor yönetim kurulu şu isimlerden oluştu.

YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ:
Turhan Tunahan
Göksel Aras
Halis Kaplan
Ertan Buyruk
Mustafa Eken
Muharrem Eliş
Muhammed Ali Cankaya
Ali İzgi
Hasan Karaman
Fatih Orhan
Cengiz Kuzucuoğlu
Taner Karabal
Kenan Karataş
Adil Darıcık
Osman Yılmaz
İlhan Ocak
Mustafa Veske
Tekin Tahtakıran
Recep Taşpınar
Nedim Turgut
Harun Budaklı
Ömer Duman
Burhan Demirkaynak

DENEMETİM KURULU ASIL ÜYELERİ
1-Zekeriye Gülüm
2-Zeki Erdem
3-Burhanettin Soysal

DİSİPLİN KURULU ASİL ÜYELERİ:

1-Muharrem Eliş
2-Hayrettin Kömür
3-Tekin Tahtakıran

ASFK DELEGELERİ :
1-İsmet Çayır
2-Kenan Karataş
3-Nedim Turgut


Haber okunma sayısı: 626

Haberin etiketleri:

Belediyespor


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

SİVAS - HAVA DURUMU

SIVAS

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
6 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu ay:
29 hit, 11 ziyaretçi, 11 ziyaret
Toplam:
18503 hit, 7276 ziyaretçi, 8269 ziyaret