Yeniden Sizlerleyiz

Kick Boks Türkiye 2 incisi Sivas’tan

kick-boks-turkiye-2-incisi-sivastan

Kick Boks Türkiye 2 incisi Sivas’tan
11 Haziran 2015 Perşembe 12:36

 Türkiye Kick Boks Federasyonu tarafından 2015 yılı faaliyet programında yer alan Türkiye Büyükler ve Gençler Ferdi (Bay-Bayan) Kick Boks Şampiyonası, 26 Mayıs - 3 Haziran 2015 tarihleri arasında İzmir' de yapıldı.

Milli Takım Seçmeleri için düzenlenen ve K1 Rules (Büyükler), Low Kick(Büyükler) ve Full Contact (Büyükler ve Gençler) branşlarında yapılan şampiyonaya, Sivas Dört Eylül Belediyespor’u temsilen katılan Ebubekir Işkın Türkiye ikincisi oldu. Yaklaşık 1700 sporcunun katıldığı turnuvada, büyükler 81 kg’da 50 sporcu arasından Ebubekir Işkın sıkletinde Türkiye 2.incisi oldu.

Dört Eylül Belediyespor Fitnees antrenörü Gökhan Yılmaz, Gençlik Spor İl Müdürlüğü antrenörü Ekrem Arıs ve antrenör Çetin Çaygözoğlu gözetiminde hazırlanan Ebubekir Işkın, Sivas’ı ve kulübü başarı ile temsil etti.

Uluslarası Kick Boks Şampiyonu ve Türkiye İkincisi Ebubekir Işkın, şampiyonadan sonra Dört Eylül Belediyespor yönetim kurulu üyesi Ali İzgi, antrenörler Çetin Çaygözoğlu ve Gökhan Yılmaz ile beraber Kulüp Başkanı Turhan Tunahan’ı ziyaret ederek, Kick Boks Türkiye ikinciliğinin sevincini paylaştılar.

Dört Eylül Belediyespor’u temsilen şampiyonaya katılan ve milli takıma seçilen Ebubekir Işkın, hocaları nezaretinde iyi bir hazırlık dönemi geçirdiğini belirterek, bundan sonra Sivas’ı ve Türkiye’yi temsilen yurt dışında turnuvalara katılacağını ifade etti. Işkın, hazırlanmasında emeği geçen antrenörleri ile kendisine bu imkanı sağlayan Belediye Başkanı Sami Aydın ile Kulüp Başkanı Turhan Tunahan ve yönetim kurulu üyelerine ve kulüp çalışanlarına teşekkür etti.Kick Boks Türkiye ikincisi Ebubekir Işkın’ın hazırlanmasında emeği geçen fitnees antrenörü Gökhan Yılmaz ise turnuva öncesi ağırlık ve kondisyon çalışmasında yardımcı olmaya çalıştıklarını belirterek, esas başarının sporcuya ait olduğunu söyledi.

Antrenör Çetin Çaygözoğlu ise Türkiye ikinciliği elde eden Ebubekir Işkın’ın bu başarısında Dört Eylül Belediyespor yönetimin verdiği desteğin büyük payı olduğunu belirterek, Kulüp Başkanı Turhan Tunahan ve yönetimine teşekkür etti.

Dört Eylül Belediyespor Kulübü Başkanı Turhan Tunahan ise Türkiye Kick Boks Federasyonu tarafından düzenlenen şampiyonada, Türkiye ikincisi olan ve milli takıma seçilen Ebubekir Işkın ve antrenörlerini tebrik etti. Tunahan, başarılı olan sporcuların her zamanda yanında olduklarını ifade ederek, Uluslarası Kick Boks Şampiyonu Türkiye ikincisi Ebubekir Işkın’a bundan sonraki yarışmalarda başarı diledi.


Haber okunma sayısı: 653

Haberin etiketleri:

Belediyespor


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

SİVAS - HAVA DURUMU

SIVAS

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
6 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu ay:
29 hit, 11 ziyaretçi, 11 ziyaret
Toplam:
18503 hit, 7276 ziyaretçi, 8269 ziyaret