Yeniden Sizlerleyiz

Sivas Belediyesi Birimler Arası Futbol Turnuvası

sivas-belediyesi-birimler-arasi-futbol-turnuvasi

Sivas Belediyesi Birimler Arası Futbol Turnuvası
14 Mayıs 2015 Perşembe 11:53

 Sivas Belediyesi’nde görev yaparken hayatını kaybeden Hakan Tekeş anısına bu yıl 17.si düzenlenen Geleneksel Birimler Arası Futbol Turnuvası, Belediye Başkanı Sami Aydın’ın başlama vuruşu ile başladı.

Sivas Belediyesi’nde görev yapan personelin yoğun iş temposunda bir nefes alması amacıyla her yıl düzenlenen ve bu yıl rahmetli Belediye personeli Hakan Tekeş anısına yapılan ‘Geleneksel Futbol Turnuvası’ Belediye Başkanı Sami Aydın’ın başlama vuruşu ile başladı.

Favoru Halı Saha’da düzenlenen turnuva öncesinde Başkan Aydın’a Başkan Yardımcıları ve birim müdürleri eşlik ederken, açılış seremonisine katılan birimler, Başkan Aydın’a forma hediye ettiler.

Etkinlik hakkında açıklama yapan Başkan Aydın, “Belediye bünyesinde bulunan 18 birimin katıldığı turnuvada hem kardeşliği, dostluğu geliştirmek hem de bir etkinlik olmasını istedik. Rahmetli personelimiz, arkadaşımız Hakan Tekeş adına düzenlenen bu etkinliğin öncelikle kazasız belasız geçmesini temenni ediyorum. Bu tesisleri bize sunan Adnan Yüzbaşıoğlu’na da ayrıca teşekkür ediyorum. Burada önemli olan şampiyon olmak değil, kardeşliği geliştirmek. Personelimizin de bunu yapacağına inanıyoruz. Bu turnuva sonrasında her birimimizin kendi alanında daha verimli çalışacağına inanıyoruz.” dedi.

Başkan Aydın’ın konuşmasının ardından başlama vuruşu ile halı saha turnuvası başladı.

Haber okunma sayısı: 647

Haberin etiketleri:

Sami Aydın, Sivas Belediyesi


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

SİVAS - HAVA DURUMU

SIVAS

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
2 hit, 2 ziyaretçi, 2 ziyaret
Bu ay:
50 hit, 23 ziyaretçi, 23 ziyaret
Toplam:
18466 hit, 7260 ziyaretçi, 8253 ziyaret