Yeniden Sizlerleyiz

SORUMLU VEKİL Mİ?, MAAŞLI VEKİL Mİ?...

Hakan Sezerer

Hakan Sezerer

E-Posta : sezer-ofset@hotmail.com

Malumunuz üzere artık seçime sayılı günler kalan şu günlerde artık aday adayları listede yer alabilmek için son rötuşlarını ve gayretlerini sarf etmekte onların amacı ve gayesi zaten belli Parti Genel Başkanlarının gözüne girip seçilmek ve meclise adım atmak.
Vatandaş olarak bizim amaç ve gayemiz nedir düşünmek lazım kimi ne için seçeceğiz ve ne getirecek ne götürecek elimizi vicdanımıza koyup oyumuzun vebalini taşımak gerek artık.
Memlekette gezenler şehrimizin ahvalini görmekte iken vaatler havalarda uçuşuyor iken , adayların memleketimize getirisine bakmak lazım, seçmiş olmak için artık oy vermenin zamanı değil hangi parti olursa olsun artık yeter kim bu güzide şehre kim bir çivi çakacaksa ona bakmak lazım.
Bugüne kadar vaatlerle oylarımıza talip olup Sivas’ı seçildikten sonra unutanları hatırlamak ve sandıkta cezalarını kesmek gerekmez mi? Yoksa hala aynı hataları tekrarlamaya devamı?...
24 Haziran Günü Sandıkta Sultan Şehre Hizmet Edecek ve Burada Yaşayanları Temsil etme Noktasında Seçeceğimiz insanlarımız şunu bilmedirler, kim bu vebalin altına girip de hizmet etmez vaatleriyle bu vatandaşın oyunu alıp sonra unuturlarsa bir seçmen olarak benim hakkım onlara helal değildir.
Rabbim’den dileğim şudur ki Sivas’ımızın makus kaderinin artık değişmesi layık olduğu müreffeh bir konuma gelmesi için Hayırlı Olan Kişiler Kimse Onlar Seçilsin.
Ama Seçilip Gittikten sonra Sivas’ı Unutup ve bu memleketin ekmeğini yiyip Milleti Hizmet Etme Noktasında Oyunu alıpta ihanet ediyorsa açıkça yazıyorum şerefsiz ve namussuzdur, belki ağır oldu ama layığı budur.
Biz Seçmenlere gelince Koyun olmamak gerek bizi temsil için seçtiğimiz insanların temsil etme noktasında takipçisi olmak gerekir.
Oyumuzu körü körüne değil hizmet etme noktasında kim daha ağır geliyorsa ona bu makamı vermek gerek artık takım tutar gibi parti tutma zamanı değildir, elbette hepimizin bir siyasi görüşü ve tarafı var ama benim tarafımda hizmet etmiyorsa bizden değildir.
Şunu Unutulmamalı ki halka Hizmet Hak’ka Hizmet düsturundan yola çıkarak herkesin bu vebale ortak olması gerekir.
24 Haziran Seçimlerinin Milletimize, Sultan Şehrimiz Sivas’a ve Bize Hayırlar Getirmesi Dileğiyle…

İzlenme: 35 Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

SİVAS - HAVA DURUMU

SIVAS

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
2 hit, 2 ziyaretçi, 2 ziyaret
Bu ay:
50 hit, 23 ziyaretçi, 23 ziyaret
Toplam:
18466 hit, 7260 ziyaretçi, 8253 ziyaret